راهنمای سفر و اقامت در امارات

برخی از بهترین وب‌سایت‌های تخفیفی امارات

سایت yallabanana

شما از طریق سایت yallabanana به نشانی https://www.yallabanana.com/ می‌توانید با تخفیف از خدماتی نظیر رزرو هتل، سرگرمی‌ها، رستوران‌ها، مراکز زیبایی و ورزشی به تفکیک هر یک از امارت‌ها، بهره‌مند شوید. این سایت به مشاغل محلی نیز اهمیت داده و به قیمت‌های حداقلی در آنها توجه داشته است.

سایت Groupon

این سایت در سال 2010 راه‌اندازی شده است و یکی دیگر از بهترین سایت‌های تخفیفی امارات است. شما با مراجعه به نشانی https://www.groupon.com و با انتخاب uae  در موارد تخفیف‌دار آن جستجو کنید. این موارد شامل استفاده از خدمات استخرها، غذاخوری‌ها، رستوران‌ها، اسپاها و سالن‌های زیبایی و غیره خواهد بود که می‌توانید در امارت‌های مختلف آن را جستجو کنید.

 سایت cobone

شما در سایت https://www.cobone.com/ می‌توانید از تخفیفات ویژه در امارات برخوردار شوید. دفاتر اصلی این شرکت در دبی و جده است. این سایت به طور معمول 2.6 میلیون کوپن در سال می‌فروشد. سایت Cobone از بهترین وب سایت های تخفیفی امارات به شمار می آید.

سایت Rezeem

Rezeem یکی از قوی‌ترین وب سایت‌های تخفیف در خاورمیانه است. این وب سایت کوپنی دبی به نشانی https://www.rezeem.com/  به عنوان یکی از بهترینوب سایت‌های تخفیفی امارات شناخته می‌شود و با برخی از فروشگاه‌های آنلاین بزرگ در دبی مانند Souq، Namshi، letstango، Tajawal، Rehlat، Almosafer، MumzWorld، Ounass و غیره کار می‌کند.

سایت AZCoupon

سایت https://azcoupon.ae/ یکی دیگر از وب سایت‌های جدید تخفیف‌دار است که با شرکت‌هایی مانند امارات، قطر ایرلاین، Groupon.ae، Luisaviaroma و بسیاری دیگر کار می کند. خوبی AZCoupon.ae این است که شما مجبور نیستید ثبت نام کنید یا در خبرنامه آنها اشتراک بگیرید، فقط از وب سایت آنها بازدید کرده و بهترین کوپن‌ها را انتخاب کنید.

سایت Asaan

سایت https://asaan.com/ae-en/  یکی از بهترین وب‌سایت‌های کوپنی دبی است. ASAAN تمام کوپن های فروشگاه‌های معروف را در اختیار دارد و هر روز آخرین معاملات را برای فروشگاه های آنلاین مانند Souq، Namshi، letstango، Ounass، Wojooh و بسیاری دیگر اداره می‌کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی سوالات

سلام. به بخش پاسخگویی به سوالات خوش آمدید. لطفا سوال خود را مطرح نمایید.