راهنمای سفر و اقامت در امارات

5 دلیل مهم برای گنجاندن بیمه عمر در برنامه مالی شما در امارات

در اینجا به این نکته اشاره می‌شود که چرا بیمه عمر بخشی اساسی از داشتن یک برنامه مالی مناسب در امارات متحده عربی است. خرید بیمه عمر در امارات به راحتی به آینده مالی شما و خانواده‌تان کمک می‌کند.

بسیاری از مهاجران امارات متحده عربی در دراز مدت در این کشور زندگی، تحصیل و کار می‌کنند. با افزایش سن ساکنین، ازدواج، تشکیل خانواده، راه‌اندازی یک کسب و کار و غیره، داشتن یک بیمه‌نامه عمر نیز بخش مهمی از داشتن یک برنامه مالی صحیح است.

اما هنوز افرادی هستند که معتقدند خرید بیمه عمر برای آنها مناسب نیست. بیمه عمر در امارات نسبتاً مقرون به صرفه است.

در اینجا چند دلیل مهم ذکر شده است که چرا هنگام برنامه‌ریزی برای آینده خود در امارات نباید از داشتن بیمه‌عمر صرف نظر کنید.

1. از نظر مالی از شما و خانواده‌تان محافظت می‌کند

  • بدهی را پرداخت می‌کند

در صورت فوت شما، دارایی، تجارت و سایر مسئولیت‌های شخصی شما به عهده اقوام بعدی شما مانند همسر، والدین یا خواهر و برادرتان می‌شود. ممکن است عزیزان شما کسانی باشند که باید بدهی‌ها، وام مسکن، کارت‌های اعتباری، وام خودرو و سایر پرداخت‌های معوق شما را بپردازند. در صورت داشتن بیمه‌نامه عمر، هیچ گونه بار مالی اضافی برای خانواده شما در نبود شما باقی نمی‌ماند.

  • امنیت مالی برای شما عزیزان

اگر خانواده شما برای امرار معاش خود به حمایت مالی شما وابسته است، بیمه عمر به والدین، همسر، فرزندان یا سایر عزیزان شما اجازه می‌دهد تا استاندارد زندگی خود را حفظ کنند زیرا جایگزین درآمد شما می‌شود.

داشتن بیمه عمر در امارات همچنین یک راه عالی برای ایجاد یک آینده مالی خوب برای فرزندان یا بستگانی است که به آنها علاقه دارید

2. به تکمیل اهداف بلند مدت کمک می‌کند

یک بیمه‌نامه عمر در امارات می‌تواند به شما در تکمیل اهداف بلندمدت کمک کند، به عنوان مثال – خرید خانه خود، زیرا این بیمه‌نامه چندین گزینه سرمایه‌گذاری را به شما ارائه می‌دهد.

3. آرامش خاطر را به ارمغان می‌آورد

ما هرگز نمی‌دانیم چه زمانی از دنیا می‌رویم، اما می‌دانیم که در نهایت این اتفاق خواهد افتاد. خرید بیمه عمر در امارات متحده عربی می‌تواند به محافظت از سایر ابهامات در زندگی کمک کند و آرامش خاطر شما و خانواده‌تان را به ارمغان بیاورد. لازم نیست نگران باشید که آیا در زمان رفتن شما از آنها مراقبت می‌شود یا خیر، زیرا بیمه عمر، عزیزان شما را از بدهی‌های مالی شما محافظت می‌کند و بر بار عاطفی آنها اضافه نمی‌کند.

4. بهترین قیمت بیمه در سنین پایینتر

اگر در امارات متحده عربی زندگی می‌کنید و جوان، مجرد، سالم هستید و هیچ مشکل سلامتی در سابقه پزشکی خانواده خود ندارید، معمولاً واجد شرایط دریافت بالاترین بیمه‌نامه هستید. اگرچه ممکن است در حال حاضر از نظر جسمی قوی و سالم باشید، داشتن یک بیمه‌نامه عمر از مشکلات پولی در صورت بروز حادثه، بیماری شدید یا سایر اتفاقات غیرمنتظره جلوگیری می‌کند.

5. بیمه عمر از کسب و کار شما محافظت می‌کند

داشتن بیمه‌نامه عمر در امارات نه تنها از عزیزان شما محافظت می‌کند، بلکه از نگرانی‌های مرتبط با تجارت شما نیز محافظت می‌کند. بیمه‌نامه‌های زندگی که به طور ویژه برای صاحبان مشاغل طراحی شده است به شریک یا شرکای تجاری بازمانده اجازه می‌دهد تا سهم شریک تجاری متوفی خود را از شرکت به دست آورند. با برنامه‌ریزی صحیح، مبلغ سود تضمین شده به نامزد صاحب کسب و کار متوفی ارائه می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی سوالات

سلام. به بخش پاسخگویی به سوالات خوش آمدید. لطفا سوال خود را مطرح نمایید.